Zapiski wszelakie… i nie tylko :)

Używane auto z segmentu D? Oto propozycje naszej redakcji

Passat B6, Honda Accord, Toyota Avensis, a może Skoda Superb I generacji? Jeśli nadal nie podjąłeś decyzji o zakupie używanego auta klasy średniej przy budżecie rzędu 20-30 tys. złotych, to mamy dla was ranking najlepszych modeli w historii. (więcej…)


Wybór lakieru samochodowego – to nie takie proste?

lakier samochodowyWybór lakieru do samochodu to nie tylko kwestia dobrania odpowiedniej kolorystyki – to przede wszystkim jeden z ważniejszych elementów bezpieczeństwa auta i komfortu wyższej odporności na warunki klimatyczne. Lakiery samochodowe – poza walorami estetycznymi posiadają przede wszystkim właściwości ochronne – minerały, z których złożone są warstwy lakieru mają za zadanie chronić samochód głownie przed szkodliwym działaniem klimatu. (więcej…)


Jak urządzić idealną kuchnię w swoim domu? Poradnik dla początkujących

Kuchnia to serce domu, dlatego powinna być nie tylko funkcjonalna, ale również estetyczna. Jeżeli nie ma się zbyt dużego doświadczenia w aranżowaniu wnętrzu, to bardzo trudno samodzielnie stworzyć kuchnie swoich marzeń. Czy w tym wypadku warto podążać za trendami? Słuchać podpowiedzi własnego serca? Czy korzystać z gotowych rozwiązań? O tym w dalszej części artykułu. (więcej…)


Ledy w domu i firmie

Oświetlenie ledowe na dobre zagościło w naszej rzeczywistości. Jeszcze kilka lat temu oświetlenie led nie było tak popularne, pojawiało się sporadycznie w naszych domach czy mieszkaniach. Dzisiaj stosuje się je powszechnie i to dosłownie wszędzie, szczególnie tam, gdzie świeci się dużo. A co właściwie sprawia, że stało się ono tak chętnie montowane dosłownie w każdym miejscu? Jest kilka czynników, które sprawiają, że ledy przyjmują się wszędzie. (więcej…)


Naturalny olej

Wszelkiego rodzaju narkotyczne zioła są zakazane w Polsce, jednak wyjątek stanowi ojej konopny. Tego rodzaju olej otrzymywany jest z liści i kwiatów konopi, lub z siewnej odmiany konopi.
Olej konopny ma super właściwości lecznicze, jest doskonały dla osób z rożnego rodzaju nowotworami oraz doskonale reguluje układ krążenia, czyli dobrze działa na ciśnienie krwi i ma zbawienny wpływ na wszelkiego rodzaju choroby sercowe. Olej z konopi w Polsce zdobywa szturmem popularność, jednak jego odzyskiwanie i posiadanie to tematy zakazane. (więcej…)


Rytm dobowy i zegar biologiczny. Dowiedz się czym jest i…

Godzina, o której wykonujesz poszczególne czynności ma ogromna znaczenie pod kątem biologicznym. Racjonalne gospodarowanie czasem to klucz do dobrej kondycji psychicznej oraz fizycznej. Przeczytaj nasz tekst i dowiedz się czym jest rytm dobowy. Bądź jeszcze bardziej efektywny! (więcej…)


« Poprzednie Następne »