Zapiski wszelakie… i nie tylko :)

Gry hazardowe

To najpopularniejsza forma rozrywki od niepamiętnych czasów sprawiają, że czas wolny spędzamy przyjemnie i sprzyjają spotkaniom towarzyskim. Gry pomagają nam również łatwo i przyjemnie przyswajać wiedzę, ponieważ dużo szybciej uczymy się pojęć i zasad przez zabawę, nasz mózg jest już tak skonstruowany. Niestety zabawa wciąga zwłaszcza, jeżeli możemy przy okazji osiągnąć wysokie profity z naszej gry. Dreszczyk emocji oraz możliwość polepszenia swojego życia poprzez zastrzyk gotówki to bodźce, które popychają do nierozważnych decyzji.

Kasyno to jaskinia hazardu, lecz nie koniecznie musi od razu budzić naszą czujność no chyba, że mamy duże skłonności do hazardu, możemy się tam przyjemnie zabawić nie koniecznie tracąc przy okazji wszystkie oszczędności. Popularna grą jest baccarat jest to prosta gra karciana, w której obstawiam 3 możliwości: remis – to najmniej prawdopodobna opcja, wygrana bankiera i nasza. Kolejną cieszącą się dużym zainteresowaniem grą jest blackjack. Tutaj gracz musi mieć w sumie 21 w kartach, – czyli jak w oczku. Gdy przekroczy tę wartość automatycznie przegrywa, więc ostrożnie w dobieraniu kart, jeżeli mamy np., 17 bo kolejna karta może nas całkowicie pogrążyć. Jeżeli jednak lubimy gry bardziej sprzyjające towarzyskiej rozmowie i zabawie polecam grę Bingo. Ta prosta i wciągająca gra polega na skreślaniu liczb na wcześniej przygotowanych kartach (obecnie są to plansze już w większości elektroniczne) liczby muszą utworzyć wcześniej ustalony wzór np. literę” U” albo linię skośną.

Jest to prosta gra fantowa gdzie wygrywa się głównie drobne rzeczy a satysfakcja jest ogromna. W dobie Internetu możemy zagrać również wirtualnie w każdą grę i tracić wirtualne a nie rzeczywiste pieniądze, to zawsze ciekawa forma spędzania wolnego czasu bez konieczności ponoszenia niepotrzebnych kosztów. Pamiętajmy, że gra ma być dla nas rozrywką a nie sposobem na rozwiązanie wszystkich problemów finansowych.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 6.3/10 (15 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)